Yüz Milyonluk Yatırım

Şanlıurfa’da artıma tesisi için 100 milyon liralık yatırım için kollar sıvandı.
22-01-2016 tarihinde eklendi.
3580 kez okundu.

Haber Merkezi

Şanlıurfa'da Avrupa Birliği ve Türkiye'nin ortak yatırım projesi olan atık su arıtma tesisi ve kolektör hatları projesinin ilk toplantısı yapıldı. 


Türkiye ve Avrupa Birliğinin ortaklaşa yapacağı Şanlıurfa’da 100 milyonluk önemli ve dev yatırım projelerinden biri olan atık su arıtma tesisi ve kolektör hatları projesinin ilk toplantısı yapıldı.


Projenin toplantısına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Daire Başkanı Ferruh Parmaksız, Şuski Genel Müdürü Mehmet Hamdi Us,İlçe Başkanları, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Açar ve  ilgili bürokratlar katıldı.


Şanlıurfa'da 100 milyonluk dev yatırımın projesi için bir araya geldiklerini belirten çevre ve şehircilik bakanlığı daire başkanı Ferruh parmaksız, yapılacak proje hakkında bilgi verdi. 


Atık su projesiyle Şanlıurfa'nın sağlıklı bir çevre yapısına kavuşacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi, bu gibi büyük projelerin devam edeceğini söyledi. 


Bölgede Şanlıurfa'nın büyük yatırımların merkezi haline geldiğini ifade eden Başkan Çiftçi, bununda Urfa halkın barıştan ve huzurdan yana olmasından kaynaklandığını söyledi. 
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : Şanlıurfa’da,artıma,tesisi,için,100,milyon,liralık,yatırım,için,kollar,sıvandı.,
Ilgili haberler
TAZİYE
ANKET
banner163