SIZIN GUCUNUZ BIR NUMARA

SIZIN GUCUNUZ BIR NUMARA
19-04-2017 tarihinde eklendi.
1703 kez okundu.

Haber Merkezi

 


KANAL URFA YAPTIĞI YAYINLARLA TÜM KESİMLERİN TAKTİRİNİ TOPLADI


SİZİN GÜCÜNÜZ SLOGANIYLA YAYINLARINA DEVAM EDEN KANAL URFA, BİR ÇOK ULUSAL TELEVİZYON KANALINI İZLENME ORANLARINDA GERİDE BIRAKARAK YOLUNA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYOR. HALKIN VE HAK'KIN YANINDA DURAN BİR YAYIN ANLAYIŞIYLA YAYINLARINI EKRANLARA TAŞIYAN KANAL URFA REFERANDUM SÜRECİ BOYUNCA DA YAPTIĞI YAYINLARLA TÜM KESİMLERİN TAKTİRİNİ TOPLADI.


YAYIN HAYATINA BAŞLADIĞI İLK GÜNDEN BU YANA YAPTIĞI YAYINLARLA ŞANLIURFA’NIN VE BÖLGENİN GÖZÜ KULAĞI OLAN KANALURFA "SİZİN GÜCÜNÜZ" SLOGANIYLA ŞANLIURFA’YI HER PLATFORMDA TANITMAYA, TARİHİ GÜZELLİKLERİNİN YANI SIRA ŞEHRİN GELİŞMESİ İÇİN DE ELİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPMA GAYRETİYLE YAYIN HAYATINI SÜRDÜREN VE BUNUN MEYVELERİNİ DE KAZANDIĞI ÖDÜLLER VE İZLENME ORANLARIYLA TOPLAMAYA DEVAM EDEN KANAL URFA, REFERANDUM SÜRECİ BOYUNCA DA YAPTIĞI YAYINLARLA GÜNDEME DAMGASINI VURDU.


 KANAL URFA KENTTE İLK UYDU TELEVİZYONU OLMA ÖZELLİĞİNİN YANINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ MÜZİK PROGRAMLARIYLA KÜRTÇE, ARAPÇA VE TÜRKÇE DİLLERİNİN HARMANLANMASIYLA ADETA GÖNÜLLERDE TAHT KURDU.


BÖLGEDE HATRI SAYILIR İZLEYİCİ KİTLESİNE SAHİP OLAN KANAL URFA BU ÖZELLİĞİ İLE TEMATİK BİR KANAL OLAN TRT KÜRDİ’Yİ DE PRİME TİME İZLENMEDE GERİDE BIRAKTI.


REFERANDUM SÜRECİ BOYUNCA BİR YANDAN ANADOLU SORUYOR EKİBİYLE BİRLİKTE ANADOLU'YU KARIŞ KARIŞ GEZEN EKİP, DİĞER YANDAN DA ŞANLIURFA'DA REFERANDUMUN NABZINI TUTARAK ÇEŞİTLİ PROGRAMLAR GERÇEKLEŞTİRDİ.


SANDIKLARIN AÇILMASIYLA BİRLİKTE REFERANDUM ÖZEL YAYININA BAŞLAYAN KANAL URFA BÖYLESİNE ÖNEMLİ BİR GÜNDE YAPMIŞ OLDUĞU YAYINLARLA DA YİNE İZLEYENLERİNDEN TAM NOT ALDI.


İZLENME ORANLARINDA BİRÇOK YEREL VE ULUSAL KANALI GERİDE BIRAKAN KANAL URFA, ANADOLU BASINI ARASINDAKİ YERİNİ DE YİNE İLK SIRALARDA ALDI.


SANDIKTAN ÇIKAN EVET SONUCUNDA ANADOLU BASINININ ÖNEMLİ BİR ROLÜ OLDUĞUNU BELİRTEN ANADOLU YAYINCILAR BİRLİĞİ BAŞKANI SİNAN BURHAN DA SÜREÇ İÇERİSİNDE BİR ÇOK PROGRAMLAR YAPILDIĞINA İŞARET ETTİ.


 


KANAL URFA YÖNETİM KURULU BAŞKANI, ANADOLU YAYINCILAR BİRLİĞİ BAŞKAN YARDIMCISI İBRAHİM TORU DA REFERANDUM KARARI SONRASI HALKIN ARASINA KARIŞTIKLARINI VE SÜREÇLE İLGİLİ VATANDAŞIN AKLINDAKİ SORU İŞARETLERİNİ YAPILAN YAYINLARLA BİRLİKTE NETLİĞE KAVUŞTURMAYA ÇALIŞTIKLARINI BELİRTTİ.


 


 Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : SIZIN,GUCUNUZ,BIR,NUMARA,
Ilgili haberler
TAZİYE
ANKET
banner163