OGRENCILERE KARNE HEDIYESI

OGRENCILERE KARNE HEDIYESI
20-01-2017 tarihinde eklendi.
2301 kez okundu.

Haber Merkezi

URFA CİTY AVM TARAFINDAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE HEDİYELERİ VERİLDİ


BUGÜN KARNESİNİ ALAN BAŞARILI ÖĞRENCİLER SOLUĞU URFA CİTY ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDE ALDI. ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDEKİ ETKİNLİKTE BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ.


2016-2017 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI'NIN İL YARISI BUGÜN SONA ERDİ. KARNELERİNİ ALAN ÖĞRENCİLER 15 GÜNLÜK YARIYIL TATİLİNE GİRDİ.


KARNELERİNDE İLK DÖNEMİN BAŞARISINI GÖSTEREN ÖĞRENCİLER İSE HEDİYELERİNİ ALMAK İÇİN URFA CİTY ALIŞ VERİŞ MERKEZİNE KOŞTU.


ALIŞ VERİŞ MERKEZİ YÖNETİMİ YİNE BİR İLKE İMZA ATARAK, ÖĞRENCİLERİ DAHA BÜYÜK BAŞARILARA ÖZENDİRMEK ADINA KARNE HEDİYE DAĞITIM ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.


KARNELERİ YANINDA TAKDİR VEYA TEŞEKKÜR BELGESİNİ DE ALAN ÖĞRENCİLERE OYUNCAK, CİNEMA, GONDOL BİLETİ VE DAHA BİR ÇOK SÜRPRİZ HEDİYELER VERİLDİ.


3 GÜN SÜRECEK OLAN KARNE HEDİYE DAĞITIM ETKİNLİĞİ PAZAR GÜNÜNÜ DEK ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDECEK.


URFA CİYT ALIŞ VERİŞ MERKEZİ HALKLA İLİŞKİLER PLANLAMA MÜDÜRÜ YUSUF ERDAŞ ETKİNLİĞİN AMACININ BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRMEK OLDUĞUNU KAYDETTİ.


HEDİYELERİNİ ALAN ÖĞRENCİLER İSE MUTLULUKLARINI KANAL URFA MİKROFONLARIYLA PAYLAŞTI. 


 


 


 Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : OGRENCILERE,KARNE,HEDIYESI,,
Ilgili haberler