HASTANEDEKI TEMIZLIK CIHAZLARINA EL KONULDU

HASTANEDEKI TEMIZLIK CIHAZLARINA EL KONULDU
27-07-2017 tarihinde eklendi.
1759 kez okundu.

Haber Merkezi

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, temizlik hizmeti veren iki firma arasında anlaşmazlık çıktı. Firmalardan biri diğerinden alacağına karşılık hastanedeki temizlik cihazlarına haciz koydurdu.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, temizlik hizmeti veren iki firma anlaşmazlık nedeniyle davalık oldu. Firmalardan biri alacağına karşılık diğer firmanın hastanede kullandığı temizlik  cihazlarına el konulmasını istedi. Talebin kabul edilmesinin ardından haciz memurları polis eşliğinde hastaneye geldi ve sayımını yaptığı temizlik cihazlarını TIR'a yükleyerek götürdü.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Faruk Günak, haciz işleminin hastaneyle ilgisini olmadığını belirterek şöyle dedi:

"Uzun zamandır iki firmanın kendi arasındaki alacak meselesiyle birbirlerini mahkemeye verince, mahkeme böyle bir karar veriyor. Bizim hastanenin ikinci veya üçüncü herhangi bir şahsa borcu yoktur, bize gelen herhangi bir haciz kararı da yoktur. Ortak girişim firmasının kendi arasındaki alacak verecek meselesi ile gündeme gelmesidir. Bu olup bitenlerle ilgili hizmetin aksamaması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Olayla ilgili hastanemizde herhangi bir hizmet aksaması meydana gelmeyecektir."


 Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : HASTANEDEKI,TEMIZLIK,CIHAZLARINA,EL,KONULDU,
Ilgili haberler