Genelkurmay çukur operasyonlarını değerlendirdi

Genelkurmay İletişim Daire Başkanı Özkürkçü, G.Doğu'da Batı'nın operasyonel yöntemlerinin değil duyarlılığın ön plana çıktığını kaydetti.
07-03-2016 tarihinde eklendi.
3208 kez okundu.

Haber Merkezi

Genelkurmay Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Tuğgeneral Ertuğrul Gazi Özkürkçü, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 18 Aralık'tan bu yana yürütülenoperasyonları değerlendirdi.PKK HALKTAN BEKLEDİĞİ DESTEĞİ ALAMADI


Özkürkçü, Sözcü'den Saygı Öztürk'e verdiği demeçte, terör örgütünün halktan beklediklerini bulamadığını vurguladı."AVRUPA'DA OLSAYDI NOBEL BARIŞ ÖDÜLÜ VERİLİRDİ"


Operasyonlarda gösterilen duyarlılığa dikkat çeken Özkürkçü şunları söyledi:


"Operasyonlarda gösterdiğimiz duyarlılıkla övünüyoruz. Bazı Avrupa ülkelerinde ve ABD'deki yöntem uygulansaydı, operasyonlar 1 ay içerisinde tamamen bitmiş olurdu. Bu operasyonda gösterilen duyarlılığın aynısı bir Avrupa ülkesinde uygulansaydı bunu başaranlara Nobel Barış Ödülü verilirdi"haber7.comYasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : Genelkurmay,İletişim,Daire,Başkanı,Özkürkçü,,G.Doğu\'da,Batı\'nın,operasyonel,yöntemlerinin,değil,\duyarlılığın\,ön,plana,çıktığını,kaydetti.,
Ilgili haberler