EN COK IZLENEN YEREL TELEVIZYON KANALURFA OLDU

EN COK IZLENEN YEREL TELEVIZYON KANALURFA OLDU
01-02-2017 tarihinde eklendi.
1972 kez okundu.

Haber Merkezi

Kanalurfa bir televizyonun altın saatleri olarak bilinen Prime Time’da sadece bölgede değil Türkiye genelinde de en çok izlenen yerel televizyon olduğunu kanıtladı. Kanalurfa izleyicilerinin sayesinde 22. Sırada yer alarak, prime time de en çok izlenen yerel televizyon kanalı oldu.


Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana yaptığı yayınlarla Şanlıurfa’nın gözü kulağı olan Kanalurfa "sizin gücünüz" sloganıyla Şanlıurfa’yı her platformda tanıtmaya, tarihi güzelliklerinin yanı sıra şehrin gelişmesi için de elinden gelenin fazlasını yapma gayretiyle yayın hayatını sürdürmekte olup, bunun meyvelerini de kazandığı ödüller ve izlenme oranlarıyla toplamaya devam ediyor.


Kanalurfa kentte ilk uydu kanalı olma özelliğinin yanında gerçekleştirdiği müzik programlarıyla Kürtçe, Arapça ve Türkçe dillerinin harmanlanmasıyla adeta gönüllerde taht kurdu. Kanalurfa bu özelliği ile tematik bir kanal olan TRT Kürdi’yi de prime time izlenmede geride bıraktı.


Olağanüstü durumlar başta olmak üzere şehrin tarih kokan kimliğini üst seviyelere çıkarmak gayesiyle yayın hayatını sürdüren Kanalurfa televizyonu, bölgede ve Türkiye genelinde profesyonel ekibi, canlı yayın aracı ile yaşanan gelişmeleri anında izleyicileri ile paylaşarak hızlı ve etik haberciliğin nasıl yapılması gerektiğini bir kez daha ortaya koydu.


Programlarında Şanlıurfa’yı anlatan müzik programlarına yer veren Kanalurfa televizyonu yaptığı siyasi haber programlarıyla da kentin gündemini belirliyor. Ana haber bültenlerinde dikkat edilen düzgün Türkçe kullanımı ve konuya yaklaşım ile Kanalurfa izleyicilerinden tam not aldı.


Prime time bir televizyonun altın saatleri olarak nitelendirilir. Bu süre televizyonların en çok izlendiği 20.00 ile 22.59 arası saat dilimini kapsar. Bu kuşakta genellikle diziler, filmler, reality şovlar, eğlence ve maçlar yayınlanır.


Kanalurfa’da bu kapsamda yaptığı yayınlar ve programlarla izlenerek prime time ‘da ilk 20’nin içinde kendisine yer buldu. Kanalurfa TRT Kurdi,  HRT Akdeniz, TV1, Koza TV, Rumeli TV gibi televizyonları geride bırakarak 22.sırada yer aldı. Bu sıralama elbette ki siz kıymetli izleyicilerimiz sayesinde oldu. Bizleri izleyen herkese teşekkür ederiz. Siz olduğunuz sürece Kanalurfa sizin sesiniz olmaya devam edecek. Bizi izlemeye devam edin.Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : EN,COK,IZLENEN,YEREL,TELEVIZYON,KANALURFA,OLDU,
Ilgili haberler