EN ANLAMLI KARNE HEDIYESI

EN ANLAMLI KARNE HEDIYESI
20-01-2017 tarihinde eklendi.
2021 kez okundu.

Haber Merkezi

Doğuştan yakalandıkları Cam Kemik hastalığı nedeniyle evde eğitim görmek zorunda kalan Osman Gazi İlkokulu kayıtlı 3. sınıf öğrencilerimiz Sara ve Mustafa Hakkı KARATAŞ ‘a karneleri Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık AÇIKGÖZ ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ tarafından evlerinde verildi.


Geçirmiş oldukları hastalığı bir kenara bırakıp eğitimlerini aksatmayan Sara ve Mustafa Hakkı KARATAŞ kardeşler her gün düzenli bir şekilde Öğretmenlerinin vermiş olduğu eğitimle hayata tutunmaya devam ediyorlar.


Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Sara ve Mustafa Hakkı KARADAŞ Kardeşler evde eğitimlerini devam ettirebilmelerinde emeği geçen herkese İl Milli Eğitim Müdürü nezdinde teşekkür ettiler.


Öğrencilerin bu okuma azmi karşısında duygulanan Vali Yardımcısı Tarık AÇIKGÖZ ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ Öğrencilerimize bir ömür baya başarılı, sağlıklı bir ömür dileyerek bu azimlerinden dolayı kutladılar.


Karnelerinde Takdir alarak başarılı olarak bir dönemi sonlandıran Sara ve Mustafa Hakkı KARADAŞ kardeşlere Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ tarafından Karne hediyeleri verildi.


 
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : EN,ANLAMLI,KARNE,HEDIYESI,
Ilgili haberler