BEKIR BOZDAG ACIKLAMASI

ANADOLU YAYINCILAR DERNEGINDEN BEKIR BOZDAG ACIKLAMASI
25-07-2017 tarihinde eklendi.
1477 kez okundu.

Haber Merkezi

Sayın, Bekir BOZDAĞ
Başbakan Yardımcısı


Anadolu Yayıncılar Derneği olarak yeni kabinede Başbakan Yardımcılığı görevine gelen Ak Parti Yozgat Milletvekili Sayın Bekir BOZDAĞ Beyefendiye yeni görevinde üstün başarılar diler, daha öncede olduğu gibi her daim Anadolu medyası olarak Sayın Bakanımızın destekçisi olduğumuzu ifade etmek isteriz.
Sayın Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ Her zaman biz Anadolu Medyasının yanında yer almış bizlere desteğini esirgememiştir. Sayın bakanımızın kendilerine bağlı olan kurumlarımız TRT, Anadolu Ajansı ve Diyanet İşleri Başkanlığında yapacağı başarılı çalışmalarla büyük hizmetler vereceğinden hiç kuşkumuz yoktur.
TRT ve Anadolu Ajansı gibi kurumların Anadolu Medyasına tartışılmaz katkıları olmuştur. AYD olarak Başbakan yardımcımız Bekir BOZDAĞ Bey’e Tebriklerimizi iletiyor Muvaffakiyetler diliyoruz.


Sinan BURHAN
Anadolu Yayıncılar Derneği Genel BaşkanıYasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklari kanalurfa.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamami özel izin alınmadan kullanilamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alintilanan habere aktif link verilerek kullanilabilir.
Etiketler : ANADOLU,YAYINCILAR,DERNEGINDEN,BEKIR,BOZDAG,ACIKLAMASI,
Ilgili haberler